Tworzenie stron WWW

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu funkcjonalnych i atrakcyjnych stron www, które z powodzeniem zadbają o wizerunek Twojej firmy, marki czy produktu. Jeśli serwis został profesjonalnie wykonany, klient zatrzyma się na nim dłużej, a także będzie wracał i poleci go własnym znajomym. To także najtańsza forma reklamy – prezentacja firmy w sieci odbywa się przecież stale bez względu na czas i miejsce.

Nasze strony powstają w oparciu o system CMS. Dzięki niemu możecie Państwo dokonywać zmian na własnej stronie www, wprowadzać aktualności i kontaktować się z klientami.

Jak ocenić, czy dana strona jest zrobiona profesjonalnie?

Należy znać zwyczajowe zachowania internautów w sieci, by wiedzieć, czego będą szukać, na co zwrócą uwagę i co ich odstraszy.

Ważny jest przede wszystkim efekt wizualny – staranne wykonanie każdego szczegółu. Dzięki temu klienci zaufają Państwa firmie i będą śledzić informacje na niej zawarte, a strona stanie się konkurencyjna. Warto więc stworzyć atrakcyjny wygląd graficzny, który pozostawi dobre wrażenie, a przy tym przyciągnie wzrok. Dlatego poza pracą z programami graficznymi zajmuje nas również profesjonalne fotografowanie. Wiemy, że jedno dobre zdjęcie wyrazi więcej niż tysiąc słów.

Następnym ważnym czynnikiem jest łatwa nawigacja. Dzięki niej klient szybko znajdzie interesujące go informacje, a także będzie mógł nawiązać z Państwem kontakt.

Jak pokazują badania specjalistów z branży internetowej, zdecydowana większość użytkowników znajduje docelowe strony internetowe poprzez wyszukiwarkę Google. Wiemy zatem, jak istotne jest tworzenie stron www zoptymalizowanych pod kątem widoczności w wyszukiwarce internetowej. Stosujemy w tym zakresie najlepsze praktyki i mechanizm – nasze witryny respektują standardy W3C zwiększające jej widoczność w wyszukiwarce. Wszystkie te zabiegi sprawiają, że nowa strona internetowa szybko zostanie zindeksowana przez system Google, a tym samym dasz swoim Klientom większą szansę na jej odnalezienie w gąszczu innych.

Jednym z głównym atutów naszej oferty realizacji stron internetowych jest gwarancja techniczna, którą udzielamy na każdy stworzony przez nas projekt. Wiemy, jak ważna jest obsługa powdrożeniowa strony internetowej, dlatego jesteśmy jest do dyspozycji naszych Klientów w przypadku zgłoszenia jakichkolwiek błędów, usterek w działaniu strony internetowej oraz pytań w zakresie jej obsługi czy ewentualnej. rozbudowy i modyfikacji. Na każde zgłoszenie odpowiemy w ciągu 24 h, a w sytuacjach kryzysowych jesteśmy w stanie zainterweniować szybciej.